Нас можна знайти в
соц. мережах:
Центр протезно-ортопедичної допомоги
« Теллус »
З 1998 року виробляємо індивідуальні протезно -
ортопедичні вироби якісно і професійно!

Як безкоштовно отримати ТЗР

Схеми отримання документів


Як людині з інвалідністю отримати технічний засіб реабілітації
Кроки для безкоштовного отримання виробу в ПФ Тєллус

Як людині з інвалідністю отримати технічний засіб реабілітації
1
Звертаєтеся до органу соцзахисту населення за оригіналом напрямку і стаєте на облік.
2
Орган соцзахисту надає оригінал направлення і ознайомлює Вас з механізмом забезпечення ТЗР; з електронним каталогом ТЗР; з переліком підприємств.
3
Самостійно обираєте підприємство, про що повідомляєте органи соцзахисту. Підприємство до 20 днів погоджує замовлення або надає мотивовану відмову, про що інформує орган соцзахисту.
4
Орган соціального захисту повідомляє Вас про результати та укладає договір про забезпечення Вас ТЗР.
5
Надаєте підприємству оригінал направлення, підписуєте договір з обраним підприємством і органом соцзахисту і чекаєте забезпечення ТЗР до 40 днів.
6
Ви отримуєте ТЗР і підписуєте акт виконаних робіт (у разі 3-х стороннього договору).
Кроки для безкоштовного отримання виробу
1
Отримання довідки про інвалідність - відвідування педіатра / терапевта / хірурга / ортопеда / невролога в полікліниці за місцем прописки для збору необхідних документів для отримання підтвердження інвалідності. - отримання підтвердження інвалідності в МСЕК для осіб з інвалідністю (Медико-соціальна експертна комісія, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 40, тел. (048) 723-53-59 або підтвердження ЛКК у дітей з інвалідністю.
2
Отримання Індивідуальної програми реабілітації (ІПР) або рішення лікувально-консультаційної комісії (ЛКК) - відвідування педіатра / терапевта / хірурга / ортопеда / невролога в полікліниці за місцем прописки: - отримання індивідуальної програми реабілітації (ІПР), термін дії 2 роки) з переліком необхідних виробів для осіб з інвалідністю (група інвалідності, яка була встановлена ​​після 01.01.2007 р.) в МСЕК, а для дітей з інвалідністю в полікліниці - або отримання результату (ЛКК) для осіб з інвалідністю (група інвалідності яких була встановлена ​​до 01.01.2007 р.) та для дітей з інвалідністю, дітей до 18 років для отримання протезно-ортопедичних виробів у міру зростання, для дітей з інвалідністю для отримання 3-4-ї пари взуття в міру зростання - в полікліниці.
3
Отримання направлення на безкоштовне отримання виробів в управлінні соціального захисту населення (УСЗН) за місцем прописки. Необхідно в УСЗН принести: - паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років); - чинний висновок МСЕК про підтвердження інвалідності для осіб з інвалідністю (для дітей з інвалідністю - заключення ЛКК) - в разі коли людина впервше звертається до органів соціального захисту населення або змінюється група і причина інвалідності; - діюча ІПР (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб з інвалідністю, група інвалідності яких встановлена ​​до 01.01.2007 р., як безстрокова або строк дії якої не закінчився), яка містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації; - довідка з місця роботи, служби або навчання особи з інвалідністю (для осіб, які працюють, служать, вчаться); - копія паспорта (1-а, 2-а стор + прописка) і ідентіфікаціооного коду (для дітей - одного з батьків) або свідоцтва.
4
Оформлення замовлення виробу в протезно-ортопедичному центрі «Тєллус». Необхідні документи: - оригінал направлення з УСЗН; - копія паспорта (1-а, 2-а стор + прописка) та ідентифікаційний код (для дітей - одного з батьків) або свідоцтво; - копія чинного укладення МСЕК про встановлення інвалідності для осіб з інвалідністю (для дітей з інвалідністю - висновок ЛКК) - в разі, якщо особа вперше звертається до органів соціального захисту населення або змінюється група і причина інвалідності; - копія діючої ІПР (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб з інвалідністю, група інвалідності яких встановлена ​​до 01.01.2007 р. як безстрокова або строк дії якої не закінчився), яка містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації; - довідка з місця роботи, служби або навчання особи з інвалідністю (для осіб, які працюють, служать, вчаться).
1
При отриманні напрямку в УСЗН обов'язково необхідно вибрати підприємство, в якому ви бажаєте безкоштовно отримати виріб. Ви маєте право вибрати будь-яке підприємство. Якщо Ви вибираєте наше підприємство, Ви повинні сказати працівнику УСЗН, що ви вибираєте Тєллус - і обов'язково простежити щоб працівник поставив згоду в базі даних. Якщо це не зроблено - це гальмує процес отримання виробу.
2
Для отримання протезів і шарнірних ортезів необхідно підписати 3-х сторонній договір з підприємством і УСЗН. Для отримання інших виробів, підприємству необхідно підписати 2-х сторонній договір з УСЗН. Як тільки договір підписаний і укладений - виріб запускається в роботу і протягом 40 днів з дати укладання договору Ви повинні отримати виріб. Підписання договору залежить як від підприємства, де Ви замовляєте виріб, так і від УСЗН.