Нас можна знайти в
соц. мережах:
Центр протезно-ортопедичної допомоги
« Теллус »
З 1998 року виробляємо індивідуальні протезно -
ортопедичні вироби якісно і професійно!
28 Березня 2021

Я зміг зрозуміти, що життя безцінне і знайшов сенс!

Втрата ноги – це можна сказати нещасний випадок! Я ніколи не шукав винних у цьому, не звинувачував себе, тому що я знав про нескінченну жалості до себе. Тому я вирішив жити! Бути самим життям! Головне не починати туманити і глушити цю біль. Вона дає сили на неймовірні речі і право на свою історію. Так давайте задумаємося яку ми хочемо історію?!

Ампутація перевернула моє життя з ніг на голову в прямому сенсі цих слів. Я ніби заново народився і розумів цей світ по іншому. Коли мені відпиляли ногу, я не міг подумати, скільки прихованих сил у людини. Ми можемо подолати все на світі! Все в нашій голові і найскладніше навести порядок, розкласти все по поличках.

Нас постійно відволікають проблеми, складності, які нам здається не можна вирішити. Є чудова фраза: «якщо сильно захотіти, можна в космос полетіти», так що ампутація, це найдивовижніше що зі мною сталося, я зміг зрозуміти що життя безцінне і знайшов сенс. І ніколи не забувайте, що коли ми щось втрачаємо, то обов’язково знаходимо більше і краще. Так що це не вирок.

Ось вам приклад, як в дитинстві на майданчику, коли у вас відібрали іграшку, що ви будете робити? Плакати чи відберете назад? Так що візьміть все в свої руки і боріться до кінця, це ж ваше по праву. Невже ви подумали, що це кінець, ні, це тільки початок вашого нового життя.

Звичайно, все не так просто як то кажуть, візьми і зроби. Але я вам скажу, що так і є потрібно взяти і зробити. У мене пішов рік на те, щоб встати нормально на ногу і ще вісім місяців щоб піти в зал. Але перед цим я ходив старанно займався на турніки, кожен день, що дисциплинировало мене.

Я розумів, що ніхто крім мене це не зробить. Я став зовсім іншою людиною, це дзеркальне відображення тої людини, яку знали всі. Зараз це позитивна і мотиваційна сторона. Так що задумайтеся! Як ви хочете прожити своє життя? Знайдіть те, що буде вас мотивувати, знайдіть сенс, улюблене заняття і ні за що не шкодуйте себе і не приймайте жалість від інших. Жалість це перше що видно у людей в очах, коли вони підходять до вас. Але вона вам не потрібна. Вам потрібна підтримка рідних і близьких або просто знайомих.

Коли мене або зустрічають або дзвонять і питають як справи, а я їм у відповідь: «супер або чудово», це людей ставить в ступор. А особливо після того, коли ти їм розповідаєш про свої успіхи, досягнення і силу духу, то вони розуміють що у них все набагато гірше, ніж у тебе. А потім вони починають скаржитися на своє життя, запитують у тебе поради, тут ти розумієш, що ти на правильному шляху.

Розумієте? Цього не треба соромитися, це твоя родзинка твого нового, прекрасного і цікавого життя. Але для цього потрібно боротися і працювати не покладаючи рук і тоді все у вас вийде!

Завдяки Міський Програмі «Рівність» на 2019 – 2020 рр., затвердженою рішенням Одеської міської ради, отримав свій протез після вичленення тазостегнового суглоба, який виготовили у Центрі «Тєллус». Про Центр знаю давно, живу поруч і прекрасно знаю, що в ньому протезірують, збирають протези і вчать ними користуватися.Городской Программе «Равенство» на 2019 – 2020 гг., утвержденной решением Одесского городского совета, получил свой протез, который изготовили в Центре «Теллус». О Центре знаю давно, живу рядом и прекрасно знаю,  что в нем протезируют, собирают протезы и учат ими пользоваться.

Сподіваюся, моє ставлення до життя надихне багатьох людей, які опинилися в схожій з моєю ситуації, перестануть переживати з цього приводу і стануть жити повноцінним життям, як і я!