Нас можна знайти в
соц. мережах:
Центр протезно-ортопедичної допомоги
« Теллус »
З 1998 року виробляємо індивідуальні протезно -
ортопедичні вироби якісно і професійно!
23 Лютого 2022

Історія, яка змінила моє життя!

Мене кличуть Євген, мені 30 років, я народився і виріс у найкрасивішому місті Одеса. Хочу розповісти вам історію, яка змінила моє життя. 30 квітня 2021 року я виїхав на роботу на мотоциклі. Це мій постійний транспорт, за діяльністю я кур’єр. О 15:25 я їхав Люстдорфською дорогою і різко в мій бік повернула машина, яка збила мене.

Удар був дуже сильний, я летів приблизно 8-10 метрів. Свідомість не втратив і навіть захотів підвестися з асфальту, але не зміг. У мене був шок, коли я побачив свою ліву ногу, мені розірвало гомілковостоп і були переламані кістки, перехожі почали допомагати, намагалися зупинити сильну кровотечу. Я взяв телефон, написав друзям, які були недалеко і через 5 хвилин були вже на місці, а через 15 хв. прибула швидка допомога та доставила мене до Міської клінічної лікарні №1. Під час огляду всіх травм було прийнято рішення зробити операцію та зібрати стопу, оскільки була пульсація та був шанс зберегти ногу. Цього ж дня мене прооперували.

Через два дні я вже ворушив пальцями і відчував, як лоскочуть стопу, це було класне відчуття. Я вже мріяв стати на ноги і виїхати з лікарні, але за кілька днів у мене почався некроз і відторгнення. Через 13 днів після аварії було ухвалено рішення перевезти мене до Міської клінічної лікарні №11, до гнійно-хірургічного відділення. 12 травня мене вдруге прооперували, 19 травня – втретє і на жаль некроз просто на очах з’їдав кістки.

20 травня маму викликали лікарі і сказали, що краще зробити ампутацію ноги до коліна, ніж все життя мучитися, кульгати і не розлучатися з тростиною. У цей же день моя мама прийшла в палату і не знала, як мені про це повідомити, адже я думав, що мені зберуть ногу і я знову кататимуся на мотоциклі, жити колишнім життям. Мама мені зізналася, ми плакали, потім зайшли лікарі та заспокоїли мене, пояснивши, що таке ампутація і як із нею живуть. Дали контакти людей, які також мають ампутацію, щоб вони прийшли в гості і поговорили зі мною.

Звичайно, я погодився на ампутацію і 25 травня мені ампутували ліву ногу. Загалом у лікарні я провів 49 днів. Цей час змінив моє життя, я познайомився з дуже цікавими людьми з ампутацією і був спокійним, дивлячись на те, як вони живуть.

Хочу висловити подяку всім людям, які мені допомогли стати на ноги, перебували біля мене та хвилювалися весь цей час. Одні з таких людей приїхали до мене до лікарні та розповіли, що є дуже крутий протезно-ортопедичний центр “Тєллус”. Я почав читати та дивитися відео про “Тєллус” і був шокований, що в нашій країні є такі технології протезування кінцівок. Далі я познайомився з людьми, які протезувалися в цьому центрі і з нетерпінням чекав на свій протез гомілки.

Приїхавши вперше до “Тєллус” я відразу відчув себе як вдома, співробітники центру дуже добрі, веселі та головне професіонали у своїй справі.

У листопаді мені зателефонували і запросили на пробну мірку мого протеза, я дуже хвилювався і не передати ті емоції, які я відчув. Нарешті я пішов двома ногами! Це були пробні кроки, але з кожним днем ​​я ходив більше. За тиждень закинув милиці за шафу.

Хочу зазначити, що дуже важливою є реабілітація та відновлення, які я проходив у центрі . Це дуже допомогло і за два тижні я знову сів за мотоцикл!