Нас можна знайти в
соц. мережах:
Центр протезно-ортопедичної допомоги
« Теллус »
З 1998 року виробляємо індивідуальні протезно -
ортопедичні вироби якісно і професійно!
05 Травня 2022

І знову перемога! Наш клієнт на протезі завоював бронзу в Гаазі

Ввечері 17 квітня 2022 року наш клієнт Олексій Бобчинець здобув «бронзу» в бігу на 1500 м на протезі на Invictus Games.

Invictus Games (з англ. — Ігри непереможних) — міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військовослужбовців, поранених або інвалідів на службі. Аналогічні параолімпійським іграм, ці змагання проводяться в різних країнах з 2014 року з ініціативи британського принца Гаррі (який нині носить титул герцога Сассекського).

Назва ігор сходить до найвідомішого вірша англійського поета Вільяма Ернста Хенлі — Invictus (з лат. — «непереможний»), який активно використовується для популяризації змагань.

Олексій Бобчинець, офіцер Інституту Військово-Морських Сил, у 22 роки пішов захищати країну – проходив службу у 137-му окремому батальйоні морської піхоти, капітан 3 рангу. Хлопець підірвався на протипіхотній міні у Павлополі (Донецькій області). Завдяки спорту Олексій не зламався після тяжкого поранення, а навпаки, почав фізично розвиватися та традиційно гордо прославляє Україну на світовій арені!

Дуже пишаємося і вітаємо Олексія! Бажаємо перемагати надалі, здобувати медалі, досягати нових вершин і бути прикладом для інших!