Центр протезно-ортопедичної допомоги «Теллус»
З 1998 року безкоштовно виготовляємо та забезпечуємо індивідуальними протезно-ортопедичними виробами будь якої складності усіх осіб з інвалідністю, у т.ч. військовослужбовців!
Приклади наших робіт, новини та історії клієнтів можна знайти в соц. мережах. Клікайте та переходьте:
15 Грудня 2022

Юлія Лапутіна ознайомилася з ходом фізичної та психологічної реабілітації Захисників і Захисниць в центрі Тєллус

Під час робочого візиту до Одеської області міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна ознайомилася з умовами, в яких проходять фізичну та психологічну реабілітацію Захисники і Захисниці.

Так, очільниця Мінветеранів відвідала Центр протезно-ортопедичної допомоги «Тєллус». Генеральний директор Асоціації протезно-ортопедичних підприємств «Ортонет» Олександра Казарян розповіла про потужності Центру, та показала, як працівники закладу виготовляють протези, зокрема й для поранених військовослужбовців.

«Ми поспілкувалися з командами і пацієнтами закладів, проговорили, яким чином у спільнодії з профільними будемо формувати загальнодержавну систему надання сучасної кваліфікованої допомоги, зокрема й реабілітаційної, нашим Захисникам і Захисницям, і які кращі практики з Одеської області необхідно масштабувати на всю Україну», – прокоментувала Юлія Лапутіна.