Центр протезно-ортопедичної допомоги «Теллус»
З 1998 року безкоштовно виготовляємо та забезпечуємо індивідуальними протезно-ортопедичними виробами будь якої складності усіх осіб з інвалідністю, у т.ч. військовослужбовців!
Приклади наших робіт, новини та історії клієнтів можна знайти в соц. мережах. Клікайте та переходьте:
06 Лютого 2024

Володимир взяв участь у пішому марафоні на милицях та протезі ноги, збираючи кошти на запчастини для автомобілів свого колишнього батальйону

Ветеран бойових дій Володимир Букша пережив важке випробування під час бойових дій в Гуляй Поле, коли його машину підірвало на міні. Унаслідок цього трагічного події його побратими загинули на місці, а сам Володимир отримав серйозне поранення та втратив одну з ніг. Хоча йому вдалося врятувати іншу ногу завдяки добре виконаній хірургічній операції, втрата однієї кінцівки залишила величезний слід на його душі.

Після подолання важких моментів Володимир вирішив не зупинятися, долати свої внутрішні боротьби та жити далі. Його рішучість була допомогою не лише йому самому, а й його сім’ї. Зокрема, двоє дітей і дружина, яка завжди стоїть поруч, незважаючи на труднощі та перешкоди.

Прагнучи повернутися до служби в Збройних Силах України, Володимиру довелося зіткнутися з відмовою. Та й не дивно, що його внутрішня сила та відданість були вищими, ніж фізичні обмеження.

Ця ситуація не розколола його, а навпаки, збільшила його рішучість жити повноцінним життям та служити прикладом для інших.

Щоб визначити своє нове покликання, Володимир взяв участь у пішому марафоні на милицях та з протезом, збираючи кошти на запчастини для автомобілів свого колишнього батальйону. Під час марафону він вже зібрав 67 тисяч гривень, які витратив на придбання необхідних запчастин для 37 батальйону.

Подолавши важкий шлях від села Александрівка до Великої Віски, Володимир продовжує свій марафон, зводячи його не лише до благодійної дії, але і до символу волі та героїзму. Він став прикладом для інших, показуючи, що навіть з втратами можна знайти силу продовжувати рухатися вперед і служити прикладом для своєї громади. Його марафон отримав визнання та підтримку не лише від місцевих мешканців, але й від усієї країни, підкреслюючи його статус справжнього героя.