Центр протезно-ортопедичної допомоги «Теллус»
З 1998 року безкоштовно виготовляємо та забезпечуємо індивідуальними протезно-ортопедичними виробами будь якої складності усіх осіб з інвалідністю, у т.ч. військовослужбовців!
Приклади наших робіт, новини та історії клієнтів можна знайти в соц. мережах. Клікайте та переходьте:
09 Липня 2022

Моя робота приносить мені справжнє задоволення та рухає вперед

Мене звати Світлана, мені 28 і я хочу розповісти свою історію. До 19 років жила звичайним безтурботним життям. На першому курсі університету я потягнула ногу, з’явились болі та припухлість під коліном і лише через півтора року мені встановили діагноз – саркома м’яких тканин. Пройшла курс лікування і повернулась до звичайного життя, відновилась на навчанні. Проте через лікарську халатність було пропущено рецедив і хвороба повернулась вже з метастазами. З тих пір хвороба постійно дає про себе знати.

В 2019 році, коли стався черговий рецедив, лікар поставив мене перед вибором: їхати додому і в своєму обласному онкодиспансеру проходити хіміотерапію та промені (відверто пояснили, що пухлина всеодно нікуди не зникне) або ж погодитись на ампутацію і спробувати поборотися далі. Я обрала друге. І попри всі труднощі, досі про це не пошкодувала.

Через 4 місяці я отримала свій протез в почала вчитись ходити заново. Не скажу, що в мене це одразу вийшло, досить довго звикала. До всього протез постійно спричиняв дискомфорт та погано тримався.

Після ампутації я мала багато вільного часу і в цей період почала цікавитись виробами з епоксидної смоли. Щовечора ми з мамою виходили пройтись і після кожної такої прогулянки приносили рослинки, які я потім засушувала. Так і утворилась моя маленька справа із виготовлення прикрас зі смоли та квітів. Ця робота приносить мені справжнє задоволення та рухає вперед.

Хоча зі здоров’ям мені не пощастило, але пощастило мати чудову сім’ю. Саме підтримка рідних і близьких людей допомагає мені зі всім справитися та жити далі.

Всім хто зараз переживає складний період, будь то ампутація чи щось інше, бажаю не втрачати віри в себе та свої можливості. Нехай повільно і маленькими кроками, але вперто йдіть до своєї мети.

В центр Тєллус я вже вдруге приїжджають на ремонт свого протезу. Зараз звикаю до лайнера та працюю над покращенням ходи. Дуже хочу ходити рівно та без додаткової опори. Свій новий протез також планую отримувати тут.

Щиро дякую всім працівникам центру за привітність та професіоналізм. В Тєллус центрі сучасний підхід до протезування, тут дійсно “йдуть в ногу з часом”.