Центр протезно-ортопедичної допомоги «Теллус»
З 1998 року безкоштовно виготовляємо та забезпечуємо індивідуальними протезно-ортопедичними виробами будь якої складності усіх осіб з інвалідністю, у т.ч. військовослужбовців!
Приклади наших робіт, новини та історії клієнтів можна знайти в соц. мережах. Клікайте та переходьте:
04 Грудня 2018

Індивідуальне виготовлення протезів рук в «Тєллус»

Життя людини, який переніс протезування руки, змінюється кардинальним чином. Тепер щоб виконувати звичні види діяльності, які раніше здавалися звичайними, потрібно докладати більше зусиль і опанувати спеціальними навичками. Однак не варто впадати у відчай і ставити хрест на своєму житті! Завдяки сучасним досягненням в області протезування можна відновити функції руки і повернутися до звичного способу життя. Якщо з вами трапилася така ситуація, рекомендуємо протез руки купити, який посприяє не тільки комфортному життю, а й психологічному спокою.

Центр протезно-ортопедичної допомоги «Тєллус» більше 20-ти років займається протезуванням верхніх кінцівок і нижніх кінцівок.

Ми пропонуємо пацієнтам великий вибір протезів кінцівок, починаючи від простих косметичних моделей і закінчуючи суперсучасними біонічними протезами рук.

Ми ставимо перед собою завдання реалізувати різні можливості протезування і тому пропонуємо великий вибір виробів і послуг, перевірених на практиці і схвалених провідними ортопедами країни і світу. Завдяки досвіду і технічним можливостям ми підбираємо краще індивідуальне рішення для кожного пацієнта і його індивідуальної проблеми.

 

Як правильно підійти до вибору протеза?

Одягатися, роздягатися, приймати і готувати їжу, вмиватися, відкривати двері, вітатися, писати, виконувати справи по господарству, вчитися – всі ці, здавалося б, найпростіші речі, які зазвичай виконуються, не замислюючись, з протезами руки стають одними з найскладніших. Тому дуже важливо підібрати ту модель, яка стане, дійсно, другою рукою.

У продажу існує кілька видів протезів рук

  1. Косметичні протези.

Такий вид протезів виконує косметичну функцію. Він має гарний зовнішній вигляд і мало важить, простий у виготовленні і в використанні. Одна з переваг косметичного протеза – це його невисока ціна, тому придбати його може кожен пацієнт. Однак такий вид протеза має досить обмежену функціональність і у нього немає активного схвата. Ці нюанси варто враховувати при виборі.

  1. Механичні протези.

Такий вид протеза досить добре зарекомендував себе при частковій ампутації кистей. Його вибирають за рахунок стабільної конструкції, невеликої ваги і невисокої ціни. Технічні витрати також не дуже великі. Однак такий вид протеза не може забезпечити більшу силу схоплення і ступінь руху у нього досить обмежена. Зовні такий вид програє іншим, але це компенсується за рахунок доступної ціни.

  1. Міоелектричні протези.

Даний вид протеза найбільш функціональний і дозволяє людині самостійно справлятися з повсякденними турботами. Він має гарний зовнішній вигляд, у нього висока сила схвата. Що важливо, такий протез комфортний у використанні і надає велику свободу рухів. Однак важливо враховувати, що така модель має більшу вагу і коштує набагато дорожче. Однак це повністю компенсується тими можливостями, які він відкриває перед людиною.

Ми виготовимо відповідний вид протеза, завдяки якому ви зможете повернутися до звичного способу життя!

Рука-протез повинна стати головним інструментом, який допоможе справлятися з побутовими і більш складними завданнями. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наша продукція відповідала всім вимогам якості та була комфортною і зручною у використанні. Ми виготовляємо і створюємо протези, які відповідають світовим стандартам якості, зручності і біосумісності.

Запрошуємо вас на консультацію, де ви зможете поспілкуватися з фахівцем, який розповість про кожен вид протезування, зорієнтує в терміни і вартість виготовлення.