Центр протезно-ортопедичної допомоги «Теллус»
З 1998 року безкоштовно виготовляємо та забезпечуємо індивідуальними протезно-ортопедичними виробами будь якої складності усіх осіб з інвалідністю, у т.ч. військовослужбовців!
Приклади наших робіт, новини та історії клієнтів можна знайти в соц. мережах. Клікайте та переходьте:
29 Листопада 2018

Замовити бандаж на зап’ястя в Tellus

бандаж на запястье

Для правильної фіксації зап’ястя, уникнення повторних травм, розтягувань, а також для їх профілактики, рекомендується носити бандаж на променезап’ястковий суглоб. Саме завдяки йому забезпечується ефективне лікування, якісна профілактика травм кисті. В інтернет магазині «Tellus» представлений великий вибір ортопедичних бандажів на зап’ястя, які необхідно вибирати в залежності від необхідного розміру, а також особливостей перенесених травм.

Для чого необхідний бандаж на суглоб?

Основною, головною перевагою бандажа на зап’ясті є його пряме медичне застосування – ефективна і стабільна перетяжка руки, завдяки якому забезпечується фіксація пошкоджених кінцівок і суглобів, підвищення їх пружності. Однак сьогодні поряд з лікувальними властивостями, бандажі часто використовуються спортсменами і людьми, які ведуть активний спосіб життя. Адже використання бандажа під час фізичних вправ допомагає уникнути несподіваних або повторних травм, розтягувань. Бандаж легко, щільно облягає поверхню кінцівки, таким чином, фіксуючи її. Бандаж на зап’ясті допомагає:

  • Правильно розподілити навантаження на променезап’ястковий суглоб, зафіксувати в необхідному положенні, щоб уникнути вивихів і можливих розтягувань, ударів
  • Це ефективний засіб профілактики перевтома кисті руки
  • Підтримує і правильно стабілізує кисть в необхідному положенні
  • Запобігає травматизм під час силових тренувань, крім того дозволяє займатися фізичними вправами під час травм кисті
  • Сприяє швидкій реабілітації після операції і перенесених травм
  • Зменшує больовий синдром на кисть руки
  • Надає масажний і зігріваючий ефект для пошкодженого суглоба

Бандаж купувати необхідно за ступенем жорсткості, а також причин використання ортопедичних засобів. Адже, наприклад, післяопераційний бандаж допомагає фіксувати не тільки кисть в необхідному положенні, але і пальці руки.

Які види бандажів на зап’ясті буває?

Ортопедичні пов’язки – це не тільки прекрасний спосіб лікування травм руки, але і ефективний засіб профілактики травм і розтягнень. Тому в залежності від причин необхідно вибирати ортопедичні фіксатори, які виготовляються для людей різного віку. Основну увагу необхідно приділити якості компресійного матеріалу, який і забезпечує основний лікувальний ефект. Основними видами фіксаторів є:

  • Еластичний бандаж, який використовується для профілактичних заходів
  • Ортопедичні ортези зі спеціальними ребрами жорсткості, які максимально фіксують кінцівку в необхідному положенні
  • Пов’язка для зап’ястя з фіксаторами-липучками, яка завдяки середньому ступеню фіксації і жорсткості часто застосовується спортсменами на тренуваннях

Ортопедичний бандаж купити необхідно чітко за розміром кінцівки (для цього необхідно зробити відповідні заміри суглоба), функціональності власника, а також приділяючи увагу якості матеріалів.

В інтернет магазині «Tellus» представлений великий вибір ортопедичних бандажів, індивідуально вибрати який допоможе наш консультант по телефону (048) 705-81-01.