Центр протезно-ортопедичної допомоги «Теллус»
З 1998 року безкоштовно виготовляємо та забезпечуємо індивідуальними протезно-ортопедичними виробами будь якої складності усіх осіб з інвалідністю, у т.ч. військовослужбовців!
Приклади наших робіт, новини та історії клієнтів можна знайти в соц. мережах. Клікайте та переходьте:
06 Листопада 2015

6 листопада 2015 року АТОшнік отримав бионічний протез передпліччя

АТОшник получил бионический протез предплечья

Вперше в Україні було встановлено біонічний протез передпліччя. Отримав його потерпілий в результаті АТО сорокарічний військовослужбовець Сергій Воропай, батько двох дітей. Кисть він втратив на Сході, коли граната потрапила в їхній намет, де вони вдесятьох вечеряли. Сергій підняв гранату над головою і завдяки його подвигу всі залишилися живі. Біонічний протез герой отримав за рахунок бюджетної програми з безкоштовного протезування учасників АТО.

Протез має 14 алгоритми роботи пальців для захоплення предметів і інших операцій і був створений, щоб люди з обмеженими можливостями могли виконувати щоденні функції. За допомогою біонічної руки людина може піднімати дрібні предмети, писати, друкувати на клавіатурі і користуватися мишкою, готувати їжу і навіть зав’язувати шнурки.
Сергій ще звикає до біонічному протезу, але вже досить спритно ним керує: виконував згини-розгинаючи пальців, стискав м’ячик, намагався зібрати кубик Рубіка, а також демонстрував свої малюнки і письмо.

Центр протезно-ортопедичної допомоги «Тєллус»

виготовляє технічні засоби реабілітації за індивідуальними мірками.

 

Виготовлення виробів тільки за індивідуальними мірками дозволяє нашим клієнтам підтримати здоров’я і зберегти активний спосіб життя. Можливість примірки та доопрацювання виробу, грамотний персонал, тісна співпраця з лікарнями та профільними медичними центрами, дають гарантію максимального лікувального ефекту. Звертаючись до нас, Ви не просто купуєте необхідні медичні та ортопедичні вироби, а й отримуєте рекомендації фахівців щодо їх правильного застосування.

 

Чекаємо Вас!